Yüz Sıkılaştırıcıları

Gözenekler cildimizin hava almasını sağlayan küçük açıklıklardır. Dış faktörler, hava kirliği, stres, yoğun makyaj bu gözeneklerimizin yapısının bozularak genişlemesine, kirle dolmasına ve cildimizde kötü görünümün oluşmasına neden olur.

Kirli gözenekler akne ve sivilce oluşmasına neden olurken genişleyen gözenekler yüzümüzün görüntüsünü bozmaktadır. 

Temizleyiciler ve tonikler cildimizin temizlenmesini sağlarken sonrasında uyguladığımız yüz tonikleri ve sıkılaştırıcı serumlar gözeneklerimizi sıkılaştırırak cildimizin sağlığına kavuşmasını sağlar. 

 

Gelişen teknolojiler ile sadece tonikler değil kremler, maskeler ve serumlar gibi diğer bakım ürünlerinde de gözenek sıkılaştırıcı etki yer almaya başlamasıyla gözenek sıkılaştırıcı ürünler oldukça fazlalaşmıştır.

Yağlı bir cilde sahipseniz ve cilt problemleri yaşıyorsanız öncelikle dermotolog kontrolünden geçerek cildinizin yapısını öğrenmeli ve tedavi ettirmemiz gerekmektedir. 

 

Siz çok değerli aile üyelerimizin sağlığı ve memnuniyeti için satışını yaptığımız markalara ait ürünlerin nitelikli olması hassasiyetlerimiz arasındadır. 

Mutluluğun sağlığınıza olumlu etkilerini çok iyi biliyoruz ; Hizmet kalitemizle , hızımızla , satış sonrası memnuniyet çalışmalarımızla sizi mutlu etmeye çalışan kocaman bir eczaonline ailesi olmaktan bizlerde fazlasıyla mutluluk duymaktayız.

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
Caudalie Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı Bakım SETİ
Ücretsiz Kargo
Caudalie Resveratrol Lift Sıkılaştırıcı Bakım SETİ
305.00 TL 255,00 TL %16
6 adet ürün bulundu
WhatsApp Destek Hattı 0542 540 40 10