Kullanıcı Deneyimleri

BarışAKIN - 3 ay önce

Yorgun Günlerimin Düşmanı

başlıkta da söylediğim gibi gerçekten de yorgun günlerimin düşmanı. Çok yoğun bir işte çalışıyorum gün içinde bir çok sorunla karşılaşıp çözüm üretmeye çalışıyorum eve geldiğim zaman ayağa kalkıcak bir halim bile olmuyordu. Denk gelip aldığım üründen ayrılamaz hale geldim. Bu üründen sonra sanki benim yerime başkası geçiyormuş gibi enerjim tavan yapıyor. Kesinlikle alınması gereken bir ürün Eczaonline'a hızlı kargosu için teşekkür ederim

Ürünü İncele
BarışAKIN - 3 ay önce

Fiyat Performans Başarılı

Vücut ürünleri hakkında pek bir bilgim bulunmadığı için çok fazla ürün kullandım ama istediğim sonucu elde edemedim. İnternette bu ürüne denk gelince denemek istedim gerçekten de denenmesi gereken,uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün tek bir damlası bile bütün vücudunuzu nemlendirmenize yardımcı oluyor. fiyatına oranla da başarılı

Ürünü İncele
BurcuSöğütlü - 3 ay önce

Kullanmayan Pişman

İnternette çok fazla olumlu yorum ve görüş görmeye başlamıştım denemek istedim gerçekten de okuduğum gibi ürünü kullanmaya başladığınızdan itibaren ürünün faydalarını görmeye başlıyorsunuz. Bittikçe düzenli olarak almaya başladığım sayılı ürünlerden. en basitinden cildime ışıltı daha sağlıklı bir görünüm kattı. Fiyat konusunda da Eczaonline kesinlikle 1 numara tasarruf paketleri sayesinde daha fazla alabilmeye başladım.

Ürünü İncele
BurcuSöğütlü - 3 ay önce

Yıllardır Vazgeçilmez Temizleyicim Bioderma Sebium

Uzun yıllardır kullandığım yüz temizleyici jelim. özellikle akneli cilde sahipseniz cildinize zarar vermeyen en iyi cilt temizleyici diyebilirim. Yüzünüzün yağ dengesini güzel sağlıyor. 500ml çok fazla gidiyor ancak uygun fiyatlı bulduğum zaman çok fazla alıp dolabımda saklıyorum.

Ürünü İncele
CansuDERELİ - 3 ay önce

Gözenek Sıkılaştırıcı Bioderma

Kokusu dokusu ve cildi temizlemesi çok iyi. Boyut olarak 500 ml olduğundan uzun süre kullanılabilir. İlk kullanımdan itibaren cildime ışıltı katarak gözenekleri sıkılaştırdığını hissettim. İçerisindeki minik tanecikleri ile peeling etkisi yaratıyor siyah noktalarımıda gidereceğini düşünüyorum. Ürünü kullandıktan sonra nemlendirici kullanılmasını tavsiye ederim.

Ürünü İncele
CansuDERELİ - 3 ay önce

Voonka'nın Muhteşem Kremi

Yüzüme aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uygulandığımda kesinlikle vıcık vıcık bir his bırakmıyor ve hemen ciltte emilim sağlıyor. Yoğun kıvamlı olduğundan uzun süre kullanılabilir. Uygulama sonrası kadifemsi dokusu ve hoş kokusu ile cilde nemlilik vererek tazelik kazandırıyor. Yanaklarımda kırmızılıklardan dolayı olan renk eşitsizliğini ilk kullanımda gözle görülür şekilde azalttı.

Ürünü İncele
MahmutÇAYCI - 3 ay önce

Dead Sea Spa'nın uygun fiyatlı vücut losyonu

Çok kuruyan cilde sahibim. Öneriler üzerine uzun zamandır bu vücut losyonunu kullanıyorum. Diğer sitelere göre Eczaonline daha uygun fiyatlı. karşıma çıktığında çok şaşırmıştım uygun fiyatlı sandığım siteye göre bile daha uygun fiyatlı. Uzun süre sizi idare edebilecek bir losyon. Başarılı ürün

Ürünü İncele
FatmaTEZCAN - 3 ay önce

Efsane set Caudalie

Arkadaşımın parfüm tavsiyesi üzerine ilk defa aldım. İlk defa almama rağmen riske girip set halinde satın aldım ve hiç pişman olmadım. Vücut losyonu ve duş jeli de parfüm kadar iyiymiş. Ben de herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Fiyatı da çok uygun normalde bu kadar kaliteli parfümü bu fiyata bulamazken seti bulmak mucize. Paketleme de çok iyiydi elime hızlıca ulaştı kargo hızlı idi.

Ürünü İncele
DenizKAÇMAZ - 3 ay önce

İnanılmaz set Caudalie The Des Vignes

Sadece vücut losyonunu kullanıyordum tek bulamadığım için setini almıştım gerçekten de set almaya değermiş. O günden bu yana set almaya devam ettim. Parfümün kokusuna aşık olacaksınız. Parfüm de vücut losyonu da duş jeli de inanılmaz kalıcı. 3'lü set fiyatı çok uygun.

Ürünü İncele
DenizKAÇMAZ - 3 ay önce

Kaliteli Kargo,kaliteli hizmet,kaliteli makyaj temizleyicisi Bioderma Sensibio

Daha önceden de sürekli kullandığım makyaj temizleyicisi. Bu tarz ürünleri internetten alan biri değilim kargoda gelirken dökülür,akar diye. Bu zamanlarda makyaj temizleyicisi için dışarı çıkmak istemedim şansımı denemek istedim kaliteli paketlenmişti hiç bir sıkıntısı yoktu kargo da oldukça hızlıydı. Dışarıda aldığım fiyattan daha uygundu. Bundan sonra tercihim Eczaonline

Ürünü İncele
EzgicanYalnız - 3 ay önce

Bu koku kaçmaz

Bu koku gerçekten de kaçmaz. hemde benim önceden aldığım diğer sitelere göre daha uygun fiyatlı hemen sepetinize atın derim hatta aldıktan sonra favorilerinize de ekleyin. asla pişman olmayacağınız kokular. Duş jeli efsane kokusu acayip kalıcı,vücut losyonu ise cildi hem çok iyi nemlendiriyor hem de koku bırakıyor. Fiyatı da parfüm+duş jeli+vücut losyonu olmasına rağmen çok uygun. Caudalie'nin diğer ürünlerini de denemek için sabırsızlanıyorum.

Ürünü İncele
EzgicanYalnız - 3 ay önce

Mükemmel kalitede makyaj çıkarıcı Bioderma sensibio

Bu kadar çok övülen makyaj temizleyicisinin daha önce küçük boyunu almıştım denemek için gerçekten de övüldüğü kadar varmış. İndirimde iken bol bol alınması gereken bir ürün. Eczaonline'nın çoklu alımları gerçekten de cebimiz için ideal.

Ürünü İncele
NilKAHVECİ - 3 ay önce

Herkesin kullanması gereken Caudalie parfüm ve vücut seti

kokusuna aşık olduğum parfüm. Yıllardır aynı parfümü kullanıyorum Caudalie fleur de vigne kokusu sizi başka diyarlara götürüyor. Parfümümün başka ürünleri olduğunu duyunca denemekten kaçamadım ve iyi ki de kaçamamışım. Fiyatını sonuna kadar hak eden set. Eczaonline'da da çok uygun fiyatta.

Ürünü İncele
NilKAHVECİ - 3 ay önce

En iyi makyaj çıkarıcı

Şimdiye kadar denemiş olduğunuz makyaj temizleyicilerini unutun. Bioderma'nın efsane ürünü sensibio gerçekten de harika. Makyajdan eser bırakmıyor ben şişelerce kullandım. bu üründen sonra başka makyaj temizleyicisi kullanamayacaksınız. Ürünü fazlaca kullanan biri olarak Eczaonline'nın çoklu alım indirimlerini çok seviyorum kargo hizmeti de hızlıydı elime hemen ulaştı.

Ürünü İncele
Buse Adaçayısever - 3 ay önce

Cilt nemlendiricisi Avene termal su

çok fazla çalıştığım için makyajımı akıtır tekrardan düzeltemem diye Termal su kullanımına çok sıcak bakan biri değildim ancak bu su fikrimi kesinlikle tersine çevirdi makyajlı iken yüzümde asla akıtma yapmıyor. Makyajsız iken de aşırı güzel nemlendiriyor. Kış aylarında kuruyan cildimin en yakın dostu hemde çok uygun fiyatlı. Bu fiyata bundan iyisini bulamazsınız diyebilirim. Makyaj altına da uyguladığım zaman cildimi uzun süre nemli tutuyor.

Ürünü İncele
Buse Adaçayısever - 3 ay önce

Her türlü kullanıma uygun Nuxe yağ

Nuxe serisinin en sevdiğim yağı. Vücudumda,saçımda,yüzümde uyguluyorum, başlarda yüzümde sivilce çıkarır mı diye çok düşündüm Yapısı yağ olmasına rağmen hiçte öyle bir sorunla karşılaşmadım. Cildimi çok iyi nemlendirdi,saçıma da bakım yaptı bittikçe satın alıyorum. Hızlı kargosu için Eczaonline'a teşekkürler.

Ürünü İncele
Buse Adaçayısever - 3 ay önce

Oğlumun Vazgeçemediği Takviye edici

Oğluma ilk başlarda nasıl vericem,ya istemezse gibi sorularla kafamda boğuşuyordum. ama korktuğum gibi olmadı kendisi şeker yermiş gibi kendi isteği ile tüketiyor. Eczaonline'nın da fiyatları bize çok makul geldiği için evde stok yapıyoruz. Özellikle bu tarz ürünleri vermekte zorlanan ailelere kesin öneririm.

Ürünü İncele
Derya KABACI - 3 ay önce

Çatlaklara Mustela ile son

Bende yeni doğum yapan bir anne olarak şunu söylemeliyim ki çatlaktan eser bırakmadı. Bu kadar kaliteli işe yarayan bir ürünün bu kadar uygun fiyatlı olması gerçekten şaşırtıcı. Bebeğimde de mustela ürünlerini kullanuyorum artık kendim için de tercihim mustela

Ürünü İncele
Derya KABACI - 3 ay önce

Bu temizleme suyu bir harika

Popoyu yikamak ya da kusarsa kafasını silmek için imkan olmadığında hayat kurtarıyor. Annelerin hayat kurtarıcısı da denebilir. Bebeğiniz büyüyene kadar kullanacağınız garanti ürünlerden biri. Evde olmadığı zamanlar sıkıntı yaşıyoruz Eczaonline hızlı kargon için teşekkürler acil durum ekibi gibisiniz.

Ürünü İncele
AslıGÜLEÇ - 3 ay önce

Çatlak Bakımına en iyi gelen yağ

Bebekler için yaptıkları ürünleri kullananlar çok bilir ki mustela gerçekten de çok iyi bir marka. Bu seferde kadınları düşünüp çıkardığı ürünleri denemek istedim yeni doğum yapmış bir anne olarak kullandığım en iyi üründü diyebilirim. Çatlaklarımı kısa sürede yok etti kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Fiyatı da işe yaramayan ürünlere oranla gayette uygun. Fiyatınıda fazla bulanlar için Eczaonline'nın indirimlerini takip etmenizi öneiririm

Ürünü İncele
AslıGÜLEÇ - 3 ay önce

Çocuklarıma gönül rahatlığı ile kullanıyorum

2 çocuğumda da gönül rahatlığı ile kullanıyorum. Bionike ürünlerini kendimde kullandığım için kalitelerini biliyordum. Büyük oğlum için kullanmaya başladım ve hiç pişman olmadım. Sizin de pişman olmayacağınızdan eminim fiyatı da diğer markalara oranla daha uygun. Eczaonline'a hızlı kargosu için teşekkür ederiz.

Ürünü İncele
TürküYelek - 4 ay önce

Uzun Süredir Kullandığım hindistan cevizi yağı

uzun zamandır kavonozlarca kullandığım ürünüdür. fiyatı biraz pahalı ama sizi uzun süre götürüyor ürünü sadece saçlarda değil selülit bakımında vücut bakımında hatta yemeklerinizde bile ullanabilirsiniz. tatlılara da çok güzel lezzet katıyor. yemeklerde kullanılmasına rağmen ürün uzun süreli gitmeyi başarıyor.

Ürünü İncele
TürküYelek - 4 ay önce

tavsiye edilir kil maske

ortada gözenek falan bırakmıyor diyebilirim gözenek temizleyicilerinin en iyileri arasında yüzünüzde beklettiğiniz süre içinde kuruyor o sırada bile cildinizin arındığını hissedebiliyorsunuz. haftada 1-2 defa yapmak yeterlidir. tavsiye ederim.

Ürünü İncele
TürküYelek - 4 ay önce

Sarı Saçlarımın kurtarıcısı

Bir çok sosyal medya fenomeninin storysinde görünce denemek için almıştım. sarı saçlarımın tam anlamıyla kurtarıcısı oldu. başlarda diğer işe yaramayan mor şampuanlar gibi olduğunu düşünmüştüm ama beni yanılttı hem de fiyatı da çok uygun.sarı saç kullananların en büyük dertlerinden biridir turunculaşma ve renk akması. tam anlamıyla bu sorunla baş eden ürün. duş sırasında saçıma masaj yaparak uyguluyorum 9-10 dk beklettikten sonra duruluyorum. haftada 1-2 defa yapmak yeterli oluyor. kullanmaya başladıktan sonra sizde farkı anlayacaksınız

Ürünü İncele
HanifeTürkoğlu - 4 ay önce

Saçlarımı eski haline kavuşmasını sağlayan yağ

saçlarım yanlış kuaför seçiminden dolayı yandı yıprandı eski hallerine döndürmek için elimden gelen her şeyi yaptım kullanmadığım ürün kalmadı. arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldığım elidor bakım yağından çok memnun kaldım. hindistan cevizinin yararlarını duymuştum ama elidorun çıkardığı yağ ile birlikte saçlarımı eski haline döndürmeyi başardı. kesinlikle eve stok yapmanız gereken ürünler arasında. duştan sonra hafif bir şekilde saçınıza uyguladığınızda sonuçlarını kısa zamanda göreceksiniz. fiyatı sizi yanıltmasın gerçekten de uygun fiyatlarının en başarılısı

Ürünü İncele
HanifeTürkoğlu - 4 ay önce

Denendi Onaylandı

sonuna kadar almanızı tavsiye edebileceğim ürün. uygun fiyatlı olmasında yanında ekstrası. ürünün makyaj çıkarma özelliğine bayıldım. cildimde tahriş sorununa neden olmadı ve ağır makyajlarımı bile sonuna kadar kalıntı bırakmadan çıkardı. makyajı çıkardıktan sonra da cildime kuruluk hissi vermedi. sizi uzun süre götürebilecek bir ürün uygun fiyatlı kaliteli ürün arıyorsanız tam da kendisi eczaonline da hızı ve kalitesi için teşekkür ederim

Ürünü İncele
DamlaAkkoyun - 4 ay önce

Adı Gibi Mucizevi Yağ

nemlendiricileri gerçekten de çok severim sürekli yenilerini kullanarak test etmeyi de aynı şekilde... L'oreal in yeni sayılabilecek mucizevi yağı gerçekten de mucizevi ben çıktığından bu yana bağımlısı olduğunu söyleyebilirim kaç şişe bitirdiğimi bilmiyorum. ürün sizi uzun zaman götürecektir tek damlası bile bütün yüzünüze yetiyor. fiyatını sonuna kadar hak eden ürünler arasındadır. makyaj altına da uygulayabilrsiniz ürün makyaj bazlarından daha iyi bir şekilde tutuyor. yalnız yağlı ciltlere çok fazla öneremiyorum cildinizi daha çok yağlı yapabilir

Ürünü İncele
DamlaAkkoyun - 4 ay önce

Sonuna kadar tavsiye ettiğim nemlendirici Nivea Aqua sensation

Ürünü çok severek kullanıyorum kesinlikle herkese de tavsiye ediyorum cildi nemlendirirken aynı zamanda da yeniliyor. özellikle duş sonrası kuruyan cilde çok iyi geldiğini söylebilirim. uzun süre geçtikten sonra bile cildi ferah ve nemli tutuyor. bu olayda kesinlikle cilt terli gibi durmuyor. nivenın son zamanlarda çıkardığı en iyi ürünlerden biri olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. ben makyaj altına da uygulamaya başladım kesinlike tavsiye ediyorum. Nivea bu fiyatı hak eder mi diye düşünüyor olabilirsiniz fiyat konusunda da eczaonlinenın indirimleri takip ederek kaçırmamanızı öneririm

Ürünü İncele
Zeynep SudeALTAN - 4 ay önce

Uygun fiyatlılar içinde en başarılı makyaj temizleme suyu

cildim için her zaman en kaliteli en başarılısını tercih ediyorum herkes gibi bu başarının da açıkçası daha pahalı ürünlerde olduğunu düşünüyordum. Ama diadermine'nin micellar nemlendirici makyaj temizleme suyuna denk geldiğimden bu yana diğer pahalı ürünlere çok fazla elim gitmemeye başladı. hassas cildimde asla tepki vermedi. aksine nemlendirdiğini çok rahat bir şekilde hissettim. göz makyajlarımında üstesinden geldi ki bu makyaj temizleme ürünlerinde aradığım sayılı özelliklerden biridir. uygun fiyatlı olması gerçekten sizi yanıltmasın kendisinden çok memnunum ağır makyajınızı bile 1-2 adet pamukla çok rahat bir şekilde çıkarabilirisiniz.

Ürünü İncele
Bade TORUN - 4 ay önce

Yanımızdan ayırmadığımız yağımız

doğduğundan bu yana yanımızdan ayırmadığımız vücut yağı. Duştan sonra kullanmayı aksatmıyoruz bebeğimi de rahatlatıyor. mışıl mışıl uyumasını sağlıyor. fiyat konusunda diğer sitelere oranla eczaonline daha uygun. mustela ürünlerini çoklu almak daha mantıklı olduğunu düşünüyoruz. eczaonline bu konuda her zamanki gibi müşterinin yanında

Ürünü İncele
zeynepgüneş - 4 ay önce

mustela iyi ki varsın

kızım doğduğundan bu yana sürekli mustela ürünleri kullandık hatta kendisinden yeni doğan şampuanı kesemedim bile bu sıralar mustelanın normal şampuanını kullanıyoruz ama alırken yeni doğan şampuanını da yanında almayı ihmal etmiyoruz. fiyatları diğer markalara göre biraz daha tuzlu ama bebeklerimizin sağlığı için kesinlikle buna değer

Ürünü İncele
zeynepgüneş - 4 ay önce

biz de vazgeçemiyoruz

biz de mustelanın yeni doğan şampuanından vazgeçemiyoruz normal şampuanını kullansak da alırken yeni doğan şampuanı da kesinlikle alıyoruz. bebeğimin vazgeçilmez şampuanı da diyebiliriz. fiyatlar için eczaonline'a teşekkürler

Ürünü İncele
Zeynep SudeALTAN - 4 ay önce

çantamdan ayırmadığım kolonya

çantamdan kolonyayı eksik eden biri değilimdir. bebek kokuları her zaman hoşuma giden kokulardır. otobüs,metrobüs yolcuklarından sonra kendimi bu bebek kolonyası ile daha temiz hissediyorum. herkese tavsiye ederim

Ürünü İncele
dilarakocabey - 4 ay önce

sivilcelerimin üstesinden gelen güneş kremim

cildimde fazla sivilce sorunu yaşıyorum yeni doğum yaptığım için cildime her ürünü de sürmek istemiyorum bu ürün tam anlamıyla efsane gönül rahatlığı ile sürebiliyorum sivilcelerime sıkıntı yaşatmıyor dışarı çıkacağım zaman makyaj altına da uyguluyorum çantanızda çok rahat taşıyabilirsiniz. ince bir şişesi var

Ürünü İncele
dilarakocabey - 4 ay önce

sivilce düşmanı sudocrem

sudocremi bebeklerin pişik kremi olarak bilsek de sadece pişik kremi değil sivilcelere de çok iyi geldiğini öğrendim. yeğenimin sudocreaminden sivilcelerime sürdüğümde iyi geldiğini söndürdüğünü fark ettim. eczaonlinedan hemen sipariş verdim küçük boyu bile uzun süre size yardımcı oluyor.

Ürünü İncele
deniz ata - 4 ay önce

vazgeçemediğimiz şampuan

bebeğim doğduğundan bu yana sürekli bu ürünü kullanıyorduk. açıkçası başka ürüne geçmek istemedik. 1,5 yaşına geldi hala aynı ürünü kullanıyoruz. mustelanın yeni doğan şampuanını önce yeni doğan bebeklere daha sonra tüm bebişlere öneriri. eczaonline fiyat konusunda çok iyi fiyatlara sahip keşke daha önce karşılaşsaydık kesinlikle artık eczaonlinedayız.

Ürünü İncele
deniz ata - 4 ay önce

pişiklerin vazgeçilmezi sudocrem

çocuklarımda sürekli kullandığım ürün. sadece çocuklarımda değil kendimde de sivilcelerim için kullanıyorum başarılı ürün. en küçük boyu bile uzun süre sizi götürebiliyor. hızlı teslimat için teşekkürler eczaonline

Ürünü İncele
Zeynep SudeALTAN - 4 ay önce

bereketli bioderma duş jeli

bu ürünü kullandıktan sonra duş jellerinizi değiştirmek isteyeceksiniz. ürün fiyatına göre çok bereketli uzun süre kullanabiliyorsunuz. fiyatını sonuna kadar hak ediyor. kokusu da efsane duştan sonra bile vücudunuzda kokuyu hissedebiliyorsunuz.

Ürünü İncele
Zeynep SudeALTAN - 4 ay önce

aşırı iyi cilt nemlendirici Johnsons Baby yağ

kuruyan cildim için çok sık nemlendirici değiştirdim ama cildim hiç birine istediğim tepkiyi veremedi. ama bu ürün cildim için çok iyi bir nemlendirici oldu. Bebekler için üretilen bu ürün duştan sonra uygulayınca cildimi çok iyi nemlendiriyor. kuruluk hissini yaşamıyorum. cildinize vericeği bebek kokusunu da çok seveceksiniz.

Ürünü İncele
Zeynep SudeALTAN - 4 ay önce

kış aylarımın vazgeçilmez dudak balsamı

okuduğum okul dolasıyla kış ayları benim için ve dudaklarım için çok zorlu geçiyordu. çatlayan dudaklarım için denemek istedim ve çok memnum kaldım. kış aylarında çantalarımın vazgeçilmezi oldu dudaklarımda asla bir ürün varmış gibi hissettirmedi.

Ürünü İncele
dilarakocabey - 4 ay önce

kuru ciltler için kesin çözüm bioderma serum

bioderma ürünlerinin çok iyi olduğunu biliyoruz kuru ciltler için olan bu serumu herkese tavsiye ederim makyaj alltına uyguladığınızda cildinizi uzun süre nemlendiriyor. fiyatını hak eden bir ürün.

Ürünü İncele
kaderkaleli - 4 ay önce

tatillerimin vazgeçilmezi daylong güneş losyonu

yaz aylarında,tatillerimin vazgeçilmez parçası güneş kremim güneşe çıkmadan bir yarım saat önce kullanıyorum cildimi güneşten koruyor ürünü çok fazla uygun fiyat ile bulamıyorum ama eczaonline bu imkanı sağlıyor

Ürünü İncele
kaderkaleli - 4 ay önce

göz çevresi kremi

yaşımdan dolayı kullanmaya başladığım bir ürün sizinde benim gibi göz çevrenizde kırışmalar başladıysa tavsiye ederim fiyatını hak eden ürün

Ürünü İncele
dilarakocabey - 4 ay önce

mustela testten geçti

yeni doğan bebeğim için mustela ürünlerini tercih ediyorum ama cilt bakım kremi için aklımda sorular vardı bitmesini bekledim ve gerçekten de gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki ürün muhteşem gerçekten de yeni doğum yapmış bir annenin testinden geçti bebeğimin yanı sıra kendi cildimde de kullandım sırf bebeğiniz için değil kendiniz için bile alabilirsiniz

Ürünü İncele
zeynepgüneş - 4 ay önce

mustelanın vazgeçilmez temizleme suyu

bebeğimin temizliği için en doğal ürünlerinden olduğunu düşünüyorum. sürekli bebeğimi yıkamak istemiyorum özellikle kış dönemlerinde hasta olmasından korkuyorum. bu zamanlarda mustelanın bu suyu devreye giriyor duş yerine değil gün içinde de sürekli kullanıyorum bu ikiliyi evimizden ayrılmaz bi ikili olarak görüyorum

Ürünü İncele
dilarakocabey - 4 ay önce

bebeğim cildi için en uygun mustela şampuan

yeni doğum yapan bir anneyim bebeğim için her anne gibi en iyisini en kalitelisini almaya çalışıyorum. doğum yapmadan önce bile bebeğime hangi ürünleri kullansam diye düşünüyordum. mustelanın diğer ürünlere oranla daha doğal olduğunu duymuştum gerçekten de kullanırken bunu hissedebiliyorsunuz. hatta kendim için bile bu ürünü kullanıyorum mustelanın genel olarak fiyatları biraz daha pahalı ama sonuna kadar hak ediyor eczaonlinenın birden çok alımlardaki indirimi bu zamanlarda bize çok yardımcı oldu

Ürünü İncele
dilarakocabey - 4 ay önce

yağlı cildim için tonik

yağlı bir cilde sahibim tonik kullanmayı çok seven biri değilim ama yağlı cildim için tonik öneriliyordu bende la roche serisini satın aldım gerçekten çok memnunum o yağlı görünümden geri hiç bir şey kalmamış gibi hissediyorum cildimi çok iyi temizliyor kargo hızınız için teşekkür ederim eczaonline böyle zamanlarda evden çıkmak çok doğru değil siz her zaman ki gibi elimize hızlıca getirdin

Ürünü İncele
gamzekeçeci - 4 ay önce

caudalie yüz kızarıklığıma birebir

caudalie serilerini her zaman çok sevmişimdir beyaz tenli olduğum için cildim normalden daha çok kızarıyo ama caudalienin bu serumu cilt kızarıklığıma çok iyi geldi. ben makyajdan önce de kullanıyorum hem kızarıklığı alıyor hem de güzelce nemlendiriyo

Ürünü İncele
gamzekeçeci - 4 ay önce

makyajdan eser bırakmayan makyaj temizleyicim

makyaj yapmayı seven biriyim ancak her kadın gibi çıkarmak benimde dertlerimin arasında. özellikle çıkmayan göz makyajları. bir çok ürün kullandım ama istediğim sonucu alamıyordum fenomenlerin bu kadar övdüğü bir ürünü denemek istedim açıkçası gerçekten de hiçte pişman olmadım hatta ürünü fazla fazla alıp depo ettim bile denilebilir. eczaonline bu konuda gerçekten de cebimizi düşünüyor normalde de ürün eczaonlineda daha uygun ama yaptıkları indirimler bana çok yardımcı oluyor. kesinlikle tavsiye ederim

Ürünü İncele
zeynepgüneş - 4 ay önce

bebeğimin yeni favorisi

bebeğim için uzun süredir mustela ürünlerini tercih ediyorum ancak bu ürünü daha önce denememiştim önceden denemediğime de pişmanım bebeğimin cildini çok güzel nemlendirdi ve masaj esnasında kendisinin de hoşuna gitti. eczaonlinedan uzun süredir alışveriş yapıyorum kendilerinden çok memnunum kargo içinde ayrıca teşekkür ederim kargo yanında gelen hediyeler bizi mutlu ediyor

Ürünü İncele
eda boyalı - 4 ay önce

kullandığımız en iyi yağ

tavsiyeler üzerine 6 aylık bebeğime aldığım yağ, normalde ürün yorumu yapan biri değilimdir ama kullandığımız bu ürün tam anlamıyla yorum ve alkışı hak eden bir ürün. bebeğimin sağlığı ve cildi için en uygunu olduğunu düşünüyorum. teşekkürler eczaonline uygun fiyatın ve kargo hızın için

Ürünü İncele
zeynepgüneş - 4 ay önce

yeni favorim

kesinlikle yeni favorim bu fondöten. yağlı bir cilde sahibim bu yüzden bu zamana kadar doğal görünüm sağlayan bir fondöten arıyordum eczaonline ekibi sayesinde biodermanın bu ürünü ile karşılaştım iyi ki de karşılamışım cildimde doğal bir görünüm bıraktı yağlı cildimde de asla yağ görüntüsü bırakmadı. eczaonline ekbine bu ürünü tavsiye ettikleri için çok teşekkür ederim kendileri satıcı gibi değil dost tavsiyesi gibi yardımcı oldular.asla satma amacı gütmediler kendilerine teşekkür ederiyorum gönül rahatlığı ile de size de tavsiye edebilirim

Ürünü İncele
EzgiDeniz - 4 ay önce

tam anlamıyla mükemmel

ürünü uzun süredir kullanıyorum fiyat olarak eczaonline kesinlikle diğer firmalara göre daha uygun. ürünü makyajdan sonra sabitlemek için kullanıyorum çalışan biri olarak gün içinde makyaj tazelemeye vaktim olmuyor ancak bu ürün tazelememe de gerek bırakmıyor gerçekten de tam bir iksir harika herkese tavsiye ederim fiyatını sonuna kadar hak ediyorr

Ürünü İncele
Nilüfer KAYACI - 4 ay önce

Bebeğim için en iyisi

bebeğim için yeni kullanmaya başladım mustelanın bebekler için iyi bir marka olduğu duymuştum bu ürünle başlamak istedim başladığıma da deydi ürün gerçekten doğal olduğunu katkı içermediğini kullanmaya başladığınız zaman anlıyorsunuz. eczaonline kalitesini konuşturdu pakette çok özeni bir şekilde hızlıca elime ulaştı. mustelayı araştırdığım zamanlarda da eczaonlinenin fiyatlarının daha uygun olduğunu görmüştüm.

Ürünü İncele
Zeynep SudeALTAN - 5 ay önce

Süper hızlı kargo

Ürün zaten sürekli kullandığım bir üründü. eczaonline ile ilk defa alışveriş gerçekleştirdim. aldığım ürün ertesi gün elime çok hoşuma giden bir şekilde özenli kargo ile ulaştı. bundan sonraki bütün alışverişlerimi eczaonlinedan gerçekleştireceğim. ürün ise uzun zamandır kullanan biri olarak çok memnunum çok uzun süre sizi idare edebiliyor. bu ürünü kullandıktan sonra başka ürün kullanmayacağınızın garantisini verebilirim. ürün fiyatı ise diğer sitelere oranla daha uygun

Ürünü İncele
Zeynep SudeALTAN - 5 ay önce

Süper ürün hızlı kargo

Zaten sürekli olarak kullandığım bir ürün kesinlikle yüzümü tahriş etmediğini söyleyebilirim. Eczaonline.com sitesiyle ilk defa denk geldim ilk siparişim oldu hemen ertesi gün siparişimde elime ulaştı özenli kargodan dolayı teşekkür ederim. Ayrıca yaptığım alışverişten sonra para kazanmamda harika olmuş kesinlikle tavsiye ediyorum

Ürünü İncele
WhatsApp Destek Hattı 0542 540 40 10